Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yer bünyeu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik dalünde çalışma göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birfena elektronik dahişen, entegre devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis zarfında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını sabah akşam olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası sinein enikonu önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve mütehassıs bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve düz özen katmak sinein çtuzakışmaktadır. Antrparantez, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası dayanak ve teknik servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar beyninde ülke almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına iyi çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/