Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman dünya almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan eşhas derunin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak derunin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkanlıklarını göçermek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek derunin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine münasip olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets tasarrufı derunin mutasavvertır. Alet, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması yerine, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara gereğince daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak derunin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da domestik yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı hasebiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil özge duman ürünleri kabil tabilık binacı olabileceği dair uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Bazı keyif örgütleri, Heets kabil duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır hastalıkları ve özge keyif problemlerine niye olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara gereğince daha az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan eşhas derunin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara gereğince daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına münasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve keyif önerilerine münasip şekilde kullanmalıdırlar.