Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman nokta aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas yürekin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın girmek yürekin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışkatilklarını değişmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets göndermek yürekin kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yönlü olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanımı yürekin mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara gereğince henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın girmek yürekin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanımı da mevzii yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanımı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere gayrı duman ürünleri üzere tabilık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı keyif örgütleri, Heets üzere duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve gayrı keyif problemlerine sebep olabileceğinden düşünce etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara gereğince henüz az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan eşhas yürekin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara gereğince henüz az zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanımı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yönlü şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine yönlü şekilde kullanmalıdırlar.