Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bağırsakin üretilen elan süssüz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını hapsetmek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zenne vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri peyda ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine harbi fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler dernek dansında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biraşkın mert dergisinde zenne vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile görev almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile başüstüneğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu kadar rafine olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü bundan sonra jartiyeri yalnızca devam olarak satmanın beraberinde biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak derece derece liberalleşmeye harbi giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık bildirmek bağırsakin bayağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile gerçek kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yalnızca başına veya bir partnerle her yaşfecir in tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına için seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına için ihtiyaç, hayata nitelik beslemek bağırsakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde muzlim başüstüneğu bağırsakin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla kalmak bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, davranışlevselliği karşı haber edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bağırsakin mefret çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan kızılışdataş elan hafif ve keyif olmaya kafaladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks varlıkında yaşanan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu artırdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete için cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, varlıkına cıvıl cıvıllık beslemek, elan kazançlı bir orgazm kalmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek bağırsakin sex shoplardan kızılışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mefret gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum harbi olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yalnızca şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta berenarı dokunaklı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona için davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en hafif yolu. Antrparantez seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken verimsizkaldırmak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek güçlük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan kazançlı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/