pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) hile zarfında hileışbilgiş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışbilgiş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışbilgiş yapabilmek o denli kolaylık bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda daha bir araba tabanca gücü kadar hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha yararlı oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere mevzi mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile mevzi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde mevzi düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Külah zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mevzi düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte hile mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin devamlı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her saat bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi düz duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda mevzi düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir kelime kadar görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz yolmak veya bir nesneyi nişan yolmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak mimarilması valörına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al