ucbasaktarim.com: Kaliteli Takım Makinaları

Üçmirak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yakışır olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Akla yatkın alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım yapmaya mirladı ancak günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve tarım dalünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece tarım dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en hayır hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve takatlü isim deposuna ehil olan Üçmirak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak mesabe sağlayan Üçmirak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Daim inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem il içre hem bile il haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yakışır ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve rantabl bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan henüz bir tomar kâr ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz rantabl bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz rantabl akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona ya da berrak bir hendek kazısına geçilmek derunin münteşir olarak kullanılır. Arka yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Arka yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden duymak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı gibi alanlara geçilmek derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir rabıtlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve biraşkın ataşmanla da enliletilebilir. Ana deşenler umumiyetle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik hamallara göre oranla bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler derunin tercih edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği mevsim hayvanın benzinü ve etinden verim hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve henüz hayır beslenebilir. Yem karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz hayır beslenmesine böylece henüz bir tomar verim almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Katışık Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması gani ve rantabl bir zirai üretim derunin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı derunin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayır durumlara gelmesi derunin zirai ihracat noktasında Üçmirak Ekincilik olarak bütün çhileışanlarımızın katkısıyla omuz omuza
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/